Connect with Us

UEFA nxjerr në shitje biletat për finalen e Champions League/ Çmime të frikshme

Sport

UEFA nxjerr në shitje biletat për finalen e Champions League/ Çmime të frikshme

Publikuar

-

Finalja e Champions League e këtij sezoni do të luhet në Turqi në Ataturk Olympic Stadium, Istanbul. Ditën e sotme UEFA në faqen zyrtare ka bërë të ditur se kanë dal në shitje biletat për këtë finale.

Të gjitha biletat do të blihen vetëm online në faqen zyrtare të UEFA-s dhe tashmë janë bërë publike edhe çmimet. Bileta më e lirë do të kushtojë rreth 70 euro, ndërsa më e shtrenjta 600 euro duke mos përfshirë tribunën VIP. Finalja e madhe e Championsit do të luhet më 30 maj në Istanbul.

Çmimet e biletave sipas UEFA-s:

Kategoria 4: 70 €

Kategoria 3: 180 €

Kategoria 2: 450 €

Kategoria 1: 600 €

Biletat për personat me aftësi të kufizuara: 70 € (biletë me çmimin e kategorisë 4, përfshirë një biletë falas për një person shoqërues).

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: