Connect with Us

Ylli i PSG-së “kopjon” Eni Imamin, ja deklarata turpëruese

Sport

Ylli i PSG-së “kopjon” Eni Imamin, ja deklarata turpëruese

Publikuar

-

“Jam i lumtur për golin, por jam akoma më i lumtur për tre pikët që i morëm”. Në pamje të parë kjo deklaratë duket normale, por jo pas një ndeshjeje miqësore. Eni Imami, kur ishte pjesë e Kukësit, e bëri atë deklaratë pas një ndeshjeje në Turqi dhe më pas videoja u bë virale në internet.

Imami në fakt, që në moment që e bëri deklaratën e kapi gabimin dhe u mundua ta rregullonte: “Po të quhen tre pikë këto”. Gjithsesi nuk shpëtoi dot. Më pas e mori gjithçka me sportivitet, edhe pse Elton Cale dhe Enea Koliçi e ngacmuan me një videon që publikuan më pas.

Imami, çfarë po thua? 😂Pak humor: Për Eni Imamin, miqësorja vlen 3 pikë…!!P.S: Eni ka qeshur edhe vetë pasi e tha 😁

Gepostet von eduasportin.com am Sonntag, 14. Januar 2018

Atë gabim nuk e bëri Imami i pari dhe nuk është as i fundit. Layvin Kurzawa është shënjestra e tifozëve së fundmi, pasi një postimi të bërë në rrjetet sociale. PSG mundi mbrëmë 1-5 skuadrën e Lyon dhe u kualifikua në finale të Kupës së Francës.

Gjithsesi për mbrojtësin e krahut kanë marrë tre pikë. “Plus 3 pikë”, shkruan Kurzawa, që ka harruar se nuk ishte një ndeshje kampionati. Emocionet e mëdha të fitores e kanë ngatërruar lojtarin e PSG, i cili kur është zgjuar sot, me siguri do jetë kthjelluar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: