Connect with Us

Ata i kërkojnë largimin, Olsi Rama surprizon “Guerrilsat” me deklaratën e tij

Sport

Ata i kërkojnë largimin, Olsi Rama surprizon “Guerrilsat” me deklaratën e tij

Publikuar

-

Partizani është zyrtarisht në krizë, teksa skuadra e drejtuar nga Sormani nuk fiton prej 3 ndeshjesh në kampionat.

Sot eshte nje dite e rendesishme ne kampin e kuq, teksa tifo-grupi “Ultras Guerrils” feston 10-vjetorin e themelimit si grupim dhe nuk kanë munguar as urimet nga klubi i kuq.

Është drejtori Olsi Rama që në faqen e tij në Instragram ka shpërndar një foto me dixhiturën për tifozët “Guerrils” edhe pse këta të fundit kanë kërkuar largimin e tij për shkak të rezultateve negative.

“10 vite me ju të pandarë. Ju jeni kampionët tanë”, shkruan Rama në dixhiturën e fotës dedikuar “Ultras Guerrils”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: