Connect with Us

“Nuk jemi ulkonja as vajza deti”/ Partizani uron me një mesazh të fortë “Ultras Guerrils” me rastin e 10 vjetorit

Sport

“Nuk jemi ulkonja as vajza deti”/ Partizani uron me një mesazh të fortë “Ultras Guerrils” me rastin e 10 vjetorit

Publikuar

-

Megjithëse në momentin aktual tifozët nuk janë të kënaqur nga drejtuesit dhe mënyra sesi po menaxhohet gjithë situata, klubi ka menduar që të ngrejë frymën pozitive duke falenderuar gjithë kontributin e dhënë në këto 10 vite nga ana e lojtarit të 12-të.

Me pamjen që tregojnë shumëçka për Partizanin në këto vite dhe këngën që te grupimi “Ultras Guerrils” pëlqehet aq shumë, ku nuk kursehen edhe thumbimet për rivalët e tjerë në Superiore: ““Se jemi të kuq, nuk flasim për vija, nuk jemi ulkonja as vajza deti”!.

10 VITE, PASION, KRENARI, DASHURI

10 VITE, PASION, KRENARI, DASHURIGËZUAR "ULTRAS GUERRILS"🔴💪#DjeSotPërjetSëBashku!

Gepostet von FK Partizani Albania am Samstag, 7. März 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: