Connect with Us

PSG e ka shumë seriozisht, ofron 100 milionë euro për zbulimin e Tares

Seria A

PSG e ka shumë seriozisht, ofron 100 milionë euro për zbulimin e Tares

Publikuar

-

Sergej Milinkovic-Savic synon të shkruajë historinë e Lazio-s, duke fituar titullin dhe më pas, në verë, mund të largohet nga bardhekaltrit.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Paris Saint-Germain është vënë në lëvizje për serbin, por Lotito dhe Tare nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga kërkesa prej 100 milionë eurosh.

Ka shumë mundësi që kërkesa e numrit një të Lazio-s të plotësohet, veçanërisht në rast se Sergej do të jetë një nga protagonistët e suksesit bardhekaltër.

Kujtojmë se serbi konsiderohet si një nga zbulimet më të mëdha të drejtorit bardhekaltër, Igli Tares.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: