Connect with Us

Rikthimi te fitorja, flamuri shqiptar i sjell fat Barcelonës

La Liga

Rikthimi te fitorja, flamuri shqiptar i sjell fat Barcelonës

Publikuar

-

Barcelona ka luajtur kundër Real Sociedadit në ndeshjen e sotme që përfundoi me rezultat 1-0 në favor të katalunasëve.

Mirëpo një gjë mjaftë e veçantë në këtë ndeshje ishte flamuri kombëtar shqiptar, shkruan IndeksOnline.

Lexues të indeksOnline kanë dërguar disa fotografi në të cilat shihet një person i cili ishte i pranishëm në këtë ndeshje i cili me vete kishte marrë edhe flamurin kombëtar.

Po ashtu i njëjti kishte bërë edhe tjera fotografi ku shihej duke e bërë shqiponjën me duar.

Kjo nuk është hera e vetme që e shohim flamurin kombëtar në stadiume të mëdha siç është ‘Cam Nou’.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: