Connect with Us

Video/ Triumfi ndaj Laçit, befason Egbo. Shikoni ku ka festuar trajneri i Tiranë

Sport

Video/ Triumfi ndaj Laçit, befason Egbo. Shikoni ku ka festuar trajneri i Tiranë

Publikuar

-

Tirana mposhti me rezultatin 1-0 Laçin ditën e djeshme, duke hedhur kështu një hap shumë të rëndësishëm drejt titullit kampion. Padyshim kryesori për këtë ecuri pozitive të bardhebluve, është Emanuel Egbo. Ky i fundit ka ditur të transmetojë një frymë të re në skuadër dhe tashmë po merr frytet.

Megjithatë Egbo nuk është vetëm një trajner i mirë, por edhe një bashkëshort i tillë. Tekniku bardheblu ka festuar ditën e djeshme në një nga restorantet në zonën e Liqenit, së bashku me bashkëshorten e tij, për festën e 8 marsit, në një event të organizuar pikërisht për këtë festë.

Salla ky u organizua ky event ishte kryesisht me femra. Në momentin e mbërritjes së Egbosë në restorant është vendosur kënga e Tiranës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: