Connect with Us

Demi vazhdon punën përkrah Olsi Ramës, drejtori i Partizanit iu kthen përgjigje tifozëve

Sport

Demi vazhdon punën përkrah Olsi Ramës, drejtori i Partizanit iu kthen përgjigje tifozëve

Publikuar

-

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama ka qenë prezent ditën e sotme në stadiumin e ri që të kuqtë pritet ta kenë gati për sezonin e ardhshëm. Drejtori, së bashku me presidentin Demi kanë inspektuar punimet ndërsa në Instagramin e tij thekson se së shpejti aty do zhvillohen edhe ndeshjet me publikun e tyre të zjarrtë.

Aktualisht, Partizani po kalon një periudhë të vështirë në kampionat teksa rezultatet mungojnë dhe ekipi tashmë rrezikon pjesëmarrjen në Kupat e Europës. Ndërkohë, në Instagram nuk kanë munguar edhe komentet nga ana e tifozëve të Partizanit, të cilët nuk e kanë kursyer drejtorin në kritika për rezultatet dhe lojën e këtij sezoni.

Një nga këta i shkruan se duhen bërë afrime në skuadër, ndërsa Olsi i përgjigjet se afrimet nuk mund të bëhen këtë moment por tashmë punohet me qetësi për sezonin e ardhshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: