Connect with Us

Disfata ndaj Vllaznisë, shpërthen lojtari i Partizanit: E turpshme, me qëllim të keq

Sport

Disfata ndaj Vllaznisë, shpërthen lojtari i Partizanit: E turpshme, me qëllim të keq

Publikuar

-

Partizani u mposht dje 1-0 nga Vllaznia në “Loro Boriçi”, teksa kampionët në fuqi pretenduan një penallti me Brojën në pjesën e dytë. Gjithashtu, 11 metërshi i dhënë për vendasit lë vend për diskutime, me të kuqtë që kanë shprehur opinionin rreth rastit të prekjes me dorë nga Hakaj në zonë.

Si të mos mjaftonin këto dy raste dhe humbja e tretë radhazi, Partizani ka marrë edhe një lajm të keq. I verdhi i katërt në Shkodër do të sjellë edhe mungesën e Cordeiro Melo në sfidën e radhës me Skënderbeun, teksa në rrjetet sociale braziliani e ka cilësuar si të turpshëm rastin e kartonit të verdhë në mnutën e 50. “E turpshme sot, me qëllim të keq”, shkruan fantazisti duke postuar edhe një arbiëtr që nxjerr nga xhepi kartonin e verdhë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: