Connect with Us

Futbollistin e Skënderbeut e ndalon policia/ “Njëherë që më kapin, përfundova në lajme”

Sport

Futbollistin e Skënderbeut e ndalon policia/ “Njëherë që më kapin, përfundova në lajme”

Publikuar

-

Masat e marra për mos përhapjen e Covid-19 në Shqipëri ka lidhje edhe me kufizimin e lëvizjeve, teksa Eni Imami është ndalur në kryeqytet për këtë rast. Ish-futbollisti i Tiranës ka postuar një video në rrjetet sociale, duke theksuar se kryeqyteti është në kohë lufte.

Futbollisti aktual i Skënderbeut ka përfunduar edhe në edicionet e lajmve, teksa është ndalur me automjetin e tij për t’u pyetur nga forcat e rendit. Coronavirusi ka mbërritur tanimë në Shqipëri dhe masat e marra kanë kufizuar lëvizjen e mjeteve private. “Kjo qenka perlë, ku më gjetën. Njëherë që më kap policia, përfundova në lajme”, shkruan mëngjarashi Imami.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: