Connect with Us

“Ngushëllimet i pres me sms”/ Zi në familjen e arbitrit të njohur

Sport

“Ngushëllimet i pres me sms”/ Zi në familjen e arbitrit të njohur

Publikuar

-

Ditën e sotme është ndarë nga jeta babai i Shefit të Sektorit të arbitrave në FSHF, Sokol Jareci. Në faqen e tij në facebook, ish-gjyqtari i njohur jep lajmin e hidhur për vdekjen e të atit. Duke parë gjendjen dhe masat e marra nga shteti për shkak të coronavirusit”, Jareci njofton se duhet evituar takimet, e për këtë arsye ngullëshimet i presin edhe nga mesazhet.

Postimi i Sokol Jarecit:

Te dashur miq,shoke dhe dashamires !

Ju njoftoj se babai, Namiku, sapo u nda nga kjo jete. Varrimi behet neser ora 12:30 varrezat Sharre.

Mqns jemi ne nje situate te jashtzakonshme, per te qene korrekt me protokollin e kesaj situate duhet te evitojme takimet dhe grumbullimet prandaj ngushellimet i presim edhe nepermjet sms.

Ju lutem te na mirkuptoni ashtu sic edhe ne do t’ju mirkuptojme ju te gjithe.

Ne gezime ju a kthefshim !

Me respekt

Familja Jareci

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: