Connect with Us

Futbollist i Kombëtares në hall të madh, dyshohet se …

BundesLiga

Futbollist i Kombëtares në hall të madh, dyshohet se …

Publikuar

-

Tashmë virusi vdekje prurës i “Covid 19” po merr hapa gjigantë. Trajneri i Padebornit, Steffen Baugmart dyshohet se është infektuar dhe sot i janë marrë analizat për të diagnostifikuar gjendjen e tij.

Lajmi është bërë me dije nga klubi gjerman që përmes një njoftimi në kanalin zyrtar bënte me dije:

“ZYRTARE: Trajneri ynë Steffen Baumgart dyshohet se është infektuar me Coronavirus dhe këtë mëngjes janë marrë analizat e tij. Gjatë pasdites presim rezultatin. Do t’iu mbajmë të informuar. I urojmë trajnerit tonë më të mirën”.

Kujtojmë që pjesë e skuadrës gjermane është edhe mesfushori i Kombëtares sonë Klaus Gjasula, që me siguri do të detyrohet të hyjë në karantinë nëse trajneri i tij rezulton pozitiv ndaj COVID 19.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BundesLiga

Çmenduri/ Neuer braktis Bayern-in, ja destinacioni i ri i super portierit

Publikuar

-

Ditët e fundit ka nisur shumë në media që të flitet për merkaton e verës, ku priten shumë lëvizje të bujshme. “Bild” ka publikuar një lajm të çmendur së fundmi, teksa raporton se Manuel Neuer do të largohet nga Bayern. Sipas prestigjiozes gjermane, portieri do të firmsoë me Chelsean në verë. Do të ishte padyshim […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Ylli i Dortmundit bën postimin epik/ Ja si do dukemi pas karantinës (foto)

Publikuar

-

E gjithë bota është paralizuar tashmë nga Coronavirusi dhe shumica e shteteve janë në izolim, me njerëzit që janë të vetëkarantinuar në shtëpitë e tyre. Shumë njerëz, mes tyre edhe futbollistë kanë preferuar t’i qethin flokët e tyre krejtësisht, në mungesë të një berberi, pasi edhe këta të fundit i kanë mbyllur sallonet e tyre. […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Bayern i tregon derën Neuer-it, i vë syrin portierit 100 milionë eurosh

Publikuar

-

Mund të ketë ndryshime të rëndësishme te Bayern Munich për sa i takon merkatos. Veçanërisht për sa i takon rolit të portierit. Zërat në lidhje me një sulm të Chelsea-t për Manuel Neuer kanë ardhur pak përpara atyre që kanë bërë të ditur se klubi gjerman është vënë në gjurmët e zëvendësuesit të tij. Sipas […]

LEXO TE PLOTE