Connect with Us

“Rrini në shtëpi”, De Biasi mesazh në gjuhën shqipe

Sport

“Rrini në shtëpi”, De Biasi mesazh në gjuhën shqipe

Publikuar

-

Italia është shteti më i prekur pas Kinës nga koronavirus. Shumë njerëz të prekur dhe më shumë se 1 mijë të vdekur deri më tani nga ky virus. Qeveria italiane ka bllokuar gjithçka dhe ka vendosur që të gjithë njerëzit të qendrojë të mbyllur në mënyrë që të evitohen kontaktet dhe përhapja e koronavirusit.

Një mesazh nga Italia për të gjithë shqiptarët vjen edhe nga ish-trajneri i Kombëtares, Gianni de Biasi që bën apel për të gjithë. Përmes moderatorit të  njohur Gerti Çarçani, De Biasi shhkuar që të gjithë të qendrojnë në shtëpi.

“Rrini në shtëpi”, shkruan ish-trajneri i Kombëtares duke bërë një apel për të gjithë shqiptarët në mënyrë që të evitojnë përhapjen e koronavirusit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: