Connect with Us

I prekur nga coronavirusi/ Flet sulmuesi italian: Jam mirë, por…

Seria A

I prekur nga coronavirusi/ Flet sulmuesi italian: Jam mirë, por…

Publikuar

-

As Patrick Cutrone nuk i ka shpëtuar infektimit me COVID-19. Sulmuesi Vlaovic ishte i pari që u prek te Fiorentina dhe më pas dolën pozitiv me koronavirus edhe dyshja Cutrone-Pezzella.

Ish-sulmuesi i Milanit ka qetësuar tifozët me një postim në rrjetet sociale dhe i fton të gjithë që të mos e nënvlerësojnë situatën e jashtëzakonshme.

“Faleminderit të gjithëve për mesazhet mbështetëse. Jam mirë, në këto momente ndodhem në shtëpi dhe po ndjek udhëzimet që më kanë dhënë. Ju rekomandoj të ndiqni me përpikmëri udhëzimet që institucionet japin çdo ditë. Do ia dalim”, shkruan 22-vjeçari.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: