Connect with Us

Marash Kumbulla flet nga karantina, befason me deklaratën e tij

Kombëtare

Marash Kumbulla flet nga karantina, befason me deklaratën e tij

Publikuar

-

Marash Kumbulla ka treguar shkurtimisht sesi po e kalon kohën në karantinë. Seria A është pezulluar deri në datën 3 prill dhe sipas të gjitha gjasave do të vazhdojë shtyrja, pasi Italia vazhdon në situatën anormale.

Mbrojtësi shqiptar e kalon gjithë kohën vetëm duke kaluar “Play Station”. Duke e mbajtur fortë në krahë për të treguar dashurinë që ka, sidomos në këtë kohë të izolimit në shtëpi, Kumbulla shkruan në rrjetet sociale:

“I dashur “Play Station”, nëse ti nuk do të ishte këtu…Unë kurrë nuk të kam dashur aq sa sot. Dhe ju rekomandoj që luani ose jo, qendroni në shtëpi. Tani kjo është gjëja më e rëndësishme. Bëni atë që ju pëlqen më shumë, por bëjeni nga shtëpia”, shkruan Kumbulla.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: