Connect with Us

“Nuk e dini historinë time”, sulmuesi i Partizanit i surprizon të gjithë me postimin. Shikoni çfarë i shkruan Asani

Sport

“Nuk e dini historinë time”, sulmuesi i Partizanit i surprizon të gjithë me postimin. Shikoni çfarë i shkruan Asani

Publikuar

-

Paniku nga virusi që është përhapur me shpejtësi, ka bërë që shumë lojtarë të izolohen në shtëpitë e tyre, ku janë më të sigurt.

Pikërisht për shkak të izolimit, kanë më shumë kohë për të shpenzuar në rrjetet sociale, ku janë edhe aktivë. Një nga ta është edhe sulmuesi i Partizani, Theofilus Solomon, i cili njihet si një person që është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Pikërisht ditën e sotme sulmuesi ka postuar një foto, të cilën e shoqëron me shkrimin: “Ju nuk e dini historinë time, keni dëgjuar për atë që kam bërë, jo për atë që kam kaluar.”

ins

Në sy bie edhe një koment nga ish-shoku i skuadrës Jasir Asani, i cili i shkruan: “Harrojeni se kush ishit dhe tregoni se kush jeni tani.”

Solomon ka marrë kritika të shumta me Partizanit, për shkak të paraqitjeve jo shumë të mira që ka treguar.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: