Connect with Us

Ronaldo do të kthejë hotelet e tij në spitale për të prekurit nga koronavirusi? Do zhgënjeheni me lajmin e fundit

Sport

Ronaldo do të kthejë hotelet e tij në spitale për të prekurit nga koronavirusi? Do zhgënjeheni me lajmin e fundit

Publikuar

-

Ditën e sotme është duke qarkulluar lajmi, se Cristiano Ronaldo ka vendosur që hotelet e tij që ka në Portugalu t’i kthejë në spitale, për shkak të situatës së vështirë nga Koronavirusi.

Ylli portugez ka hotele në Maderia dhe në Lisbonë, teksa pritet të përfundohet edhe një i tretë në Madrid. Në orët e fundit disa media portugeze raportuan, se pikërisht hotelet e CR7 në Maderia do të kthehen në spitale gjatë këtyre javëve, teksa u tha gjithashtu se të gjitha shpenzimet do të paguhen nga Ronaldo.

Megjithatë pavarësisht se portugezi shpesh herë e ka treguar me veprime se është një njeri me zemër të madhe, kjo që po flitet së fundmi duket se është një shpikje.

Burime pranë futbollistit të Juventusit, kanë mohuar informacionin që po qarkullon së fundmi, teksa duket se kjo është një shpikje nga mediat portugeze.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: