Connect with Us

Sfidë me letrën higjenike, futbollistët shqiptarë dhurojnë “show” në internet

Sport

Sfidë me letrën higjenike, futbollistët shqiptarë dhurojnë “show” në internet

Publikuar

-

Kohë garantimi dhe njerëzit mendojnë gjëra nga më të ndryshme për të kaluar kohën. Rrjetet sociale janë një mënyrë dhe futbollistët kanë nisur me sfidat e tyre. “Laj duart dhe mbaj me këmbë letrën higjienike”, kjo është sfida e re.

Eros Grezda, sulmuesi i Osijek, ka sfiduar disa prej miqve të tij futbollistë dhe i pari i është përgjigjur Endri Çekiçi i Olimpija Ljubjana. Nuk i është shmangur sfidës as shoku i skuadrës, Merveil Ndockyt, kongolezi që ka luajtur edhe në Superiore me Tiranën.

Vonoi Mërgim Vojvoda, i cili në videon e publikuar, në ritmet e një këngë të Unikkatil. Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, ka edhe një mesazh: “Nona e letrave t’WC dhe të topit”. /abcnews.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: