Connect with Us

Ylli i Liverpool-it përdor mënyrën më orgjinale për të ndaluar Coronavirus-in (foto)

Premier Liga

Ylli i Liverpool-it përdor mënyrën më orgjinale për të ndaluar Coronavirus-in (foto)

Publikuar

-

Emergjenca Coronavirus i ka prekur të gjithë. Edhe bota e futbollit është tronditur nga pandemia që rrezikon të ndryshojë zakonet dhe të ardhmen e gjithë popullsisë botërore.

Në një mënyrë shumë simpatike, Sadio Mane, sulmuesi i Liverpool-it, ka provuar të largojë fantazmën e Covid-19. Në faqen e tij në Instagram, senegaleezi i Të Kuqve i ka dërguar një mesazh ironik pikërisht virusit:

“Mirëdita! Corona, të lutem, qëndro larg”, ka shkruar Mane. Në një moment kaq delikat, një buzëqeshje për të dhe për të gjithë ndjekësit e tij nuk mund të mos bëjë mirë.

View this post on Instagram

Hello 👋 🦠 Corona please stay away 👊

A post shared by Sadio Mane (@sadiomaneofficiel) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: