Connect with Us

“Kokë k*r, shko mbushu”, Imobile ofendon keq mjekun anglez

Seria A

“Kokë k*r, shko mbushu”, Imobile ofendon keq mjekun anglez

Publikuar

-

Një deklaratë absurde e një mjeku anglez të quajtur Kristian Jesen ka “tërbuar” italianë. Përsoni në fjalë njëkohësisht është dhe prezantuas i një program që flet për sëmbundjet e sikletshme, ndërkohë, teksa po fliste për Koronavirusin, ai ka bërë një deklaratë të fortë që zgjoi zemërimin e madh në internet të italianëve.

 

“Italianët përdorin koronavirusin për të marrë pushim, sepse nuk duan të punojnë, janë dembelë”, u shpreh Kristian Jesen.

IMOBILE

Ndër ata që shpërthyen në rrjet kundër doktorit anglez ishte dhe golashënuesi më i mirë i Serisë A, Çiro Imobile. Sulmuesi Italian nuk i kapërdiu dot fjalët e mjekut, teksa shpërndai në “Instagram” një postim ku shkruante:

“Shko dhe tregojua të afërmve të të vdekurve, ose atyre që janë duke luftuar për jetën, kokë k**. Unë po të them nga thellësia e shpirtit: shko mbushi!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: