Connect with Us

Video epike/ As virusi nuk e ndal dot futbollin në Shkodër, shikoni se çfarë ndodh në mes të rrugës

Sport

Video epike/ As virusi nuk e ndal dot futbollin në Shkodër, shikoni se çfarë ndodh në mes të rrugës

Publikuar

-

Ndërsa në mbarë vendin është vendosur gjendja e izolimit dhe ndalimi i qarkullimit të qytetarëve pas orës 18:00 në rrugët e qytetit të Shkodrës disa të rinj nuk duan t’i ndahen futbollit.

Në një video të publikuar nga “Shkodra Web” , disa djem luajnë futboll duke lënë mënjanë frikën dhe panikun e shkaktuar nga përhapja e koronavirusit.

Ky është një shembull që pasioni dhe dëshirat nuk mund të ndalen as në momentet dhe periudhat më ekstreme.

PA KOMENTNDODH NË SHKODËR – Nuk ka qarkullim makinash, por në rrugë luhet edhe futboll…#TekDollariShkoder

Gepostet von ShkodraWeb am Montag, 16. März 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: