Connect with Us

Video/ Stërvitja në kushtet e shtëpisë, shikoni çfarë bën futbollisti i Teutës

Sport

Video/ Stërvitja në kushtet e shtëpisë, shikoni çfarë bën futbollisti i Teutës

Publikuar

-

Të gjithë të qëndrojmë në shtëpi. Ky është apeli që dëgjohet kudo, për të luftuar një armik të pazakontë si COVID-19 i cili ka gjunjëzuar gjithë botën. Atyre që kanë bërë apel që të gjithë njerëit të evitojnë sa më shumë daljet dhe kontaktin me persona të tjerë për të evituar përhapjen e virusit, sot u është shtuar edhe Arbër Çyrbja.

Faqja e klubit të Teutës ka publikuar sot një video të tijën teksa tregonte se tashmë edhe ai ishte mbyllur në kushtet e shtëpisë për të kaluar këtë periudhë për të minimizuar rrezikun e përhapjes së koronavirusit.

Një portë e improvizuar dhe një top futbolli, aq mjafton për të dhënë një mesazh të qartë për të gjithë se duhet të bëjnë maksimumin për të mbajtur larg këtë virus të rrezikshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: