Connect with Us

Futbollisti i njohur i thotë “mirëmëngjes” fqinjit të tij/ Merr përgjigjen: “Ik q**!” (video)

Sport

Futbollisti i njohur i thotë “mirëmëngjes” fqinjit të tij/ Merr përgjigjen: “Ik q**!” (video)

Publikuar

-

Situata e izolimit po vazhdon pothuajse në të gjithë botën. Të gjithë qeveritë kanë marrë masat e tyre për të parandaluar Covid-19, por mënyra më e mirë është vetëkarantinimi në shtëpi.

Të shumtë janë futbollistët që kanë dhënë mesazhet e tyre në rrjetet sociale. Disa të tjerë kanë sfiduar njëri-tjetrin në sfida të ndryshme, të cilat më pas janë bërë virale.

Mesfushori i Monaco, Cesc Fabregas, ka postuar një video në Instagram ku ai ka traguar anën e tij të humorist.

Spanjolli është izoluar në shtëpinë e tij në Montecarlo dhe ka vendosur të përshendesë fqinjët e tij duke dalë në ballkon. Një ide shumë e bukur nga ai dhe duket se po e kalon jo keq këtë moment të vështirë për të gjithë ne.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: