Connect with Us

E duan shumë ekipe të mëdha, Verona i vendos çmim të frikshëm

Kombëtare

E duan shumë ekipe të mëdha, Verona i vendos çmim të frikshëm

Publikuar

-

Marash Kumbulla po zhvillon një sezon shumë të mirë me Veronën, ku është një nga lojtarët më të mirë të këtij ekipi.

Mbrojtësi shqiptar është një nga zbulimet më të mëdha këtë sezon në Serie A dhe tashmë ka tërhequr vëmendjen e ekipeve të mëdha.
Lacio, Napoli dhe Interi në Itali e ndjekin prej kohësh lojtarin, ndërsa edhe ekipe të tjera si Bajerni, Dortmundi, Çelsi, Junatid dhe Siti gjithashtu kanë shfaqur interes për shqiptarin.

Në këtë situatë Verona ka vendosur çmimin për lojtarin, teksa nuk do të pranojë asnjë ofertë poshtë 25 milionë euro për ta lënë të lirë Kumbullën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: