Connect with Us

FOTO/ “Eh, si përfunduam kështu!”, Morina dhe Ngo befasojnë me postimet e fundit

Sport

FOTO/ “Eh, si përfunduam kështu!”, Morina dhe Ngo befasojnë me postimet e fundit

Publikuar

-

Izolimi në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit ka krijuar te të gjithë njerëzit një ndjenjë dëshpërimi. Por, dhe futbollistët nuk bëjnë përjashtim nga kjo kategori, pasi shumë prej tyre janë të detyruar të stërviten në mënyrë individuale në shtëpitë e tyre.

Edhe pasojat e qëndrimit në karantinë i ka treguar më së miri, sulmuesi i Tiranës Mario Morina. Lojtari tregon në llogarinë e tij në “Instagram” se është detyruar të qethet në shtëpinë e tij.

85208578_1551521595010586_6461237749427994624_n

Ndërkohë, nga ana tjetër, sulmuesi bardheblu Majkëll Ngo duket se nuk është përfshirë shumë nga gjendja e vështirë psikologjike e krijuar nga izolimi. Futbollisti anglez tregon se “po stërvitet si profesionist” me ish-futbollistin e Tiranës, aktualisht futbollist i Skënderbeut Marvin Turtulli.

90077170_220302402680573_6136973804548653056_n

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: