Connect with Us

Manaj ekspert, dhuron spektakël me Barcelonën në… “Playstation”

Kombëtare

Manaj ekspert, dhuron spektakël me Barcelonën në… “Playstation”

Publikuar

-

Futbolli në Europë ka ndalur për shkak të Koronavirusit, teksa njerëzit janë këshilluar të qëndrojnë në shtëpi të mbyllur për të stopuar përhapjen dhe rrezikun e infektimit. Një sfidë më vete tashmë, është edhe kalimi i kohës I mbyllur mes katër mureve, teksa futbollistët janë mësuar me aktivitet të përditshëm.

Megjithatë, në këto momente të vështira, një zgjidhje ideale për të “vrarë” kohën është teknologjia. Kështu, Rei Manaj së fundmi ka treguar në Instagramin e tij personal aftësinë në një nga video-lojërat më të dashura në Playstation, Fifa online. Sulmuesi që këtë merkato janari u bë pjesë e Barcelonës B, ndërsa në një ndeshje ishte pjesë edhe e ekipit të parë, duket mjaft i zoti në këtë fushë, teksa ka mposhtur fillimisht Olger Merkajn i cili aktivizohet në Itali me skuadrën e Breno.

Ndërkohë, të njëjtin fat si 22-vjeçari e kishte edhe mesfushori i kombëtares, Klaus Gjasula. Manaj triumfoi sërish, ndërsa bie në sy se sulmuesi kishte zgjedhur Barcelonën, ndërsa dy kundërshtarët e tij, Mançester Sitin.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: