Connect with Us

(Foto) Sulmuesi i Tiranës përfundon duke larë enët, fajin e ka koronavirusi

Sport

(Foto) Sulmuesi i Tiranës përfundon duke larë enët, fajin e ka koronavirusi

Publikuar

-

Të gjithë të mbyllur në shtëpi për shkak të coranavirusit. Qeveria në Shqipëri ka dhënë urdhër që të gjithë njerëzit të mos dalin madje ka vendosur edhe orare për daljet. Janë të shumtë ata që janë detyruar të mos dalin dhe një e tillë ka ndodhur me Elton Cale.

Sulmuesi i Tiranës ka publikuar një foto në rrjetet sociale duke larë enët. Duke përfituar nga qendrimi në shtëpi, gruaja e tij e ka vendosur lojtarin që të bëjë edhe disa punë shtëpie. “Mërzitja” duket qartë në fytyrën e Cales që kërkon që ky virus të largohet sa më shpejt dhe çdo gjë të kthehet drej normalitetit. “Të lutem coronavirus largohu” shkruan Cale duke larë enët.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: