Connect with Us

Interi bën çmendurinë për Marash Kumbullën, nuk do ta besoni se kë do të largojë nga ekipi për t’i bërë vend shqiptarit

Kombëtare

Interi bën çmendurinë për Marash Kumbullën, nuk do ta besoni se kë do të largojë nga ekipi për t’i bërë vend shqiptarit

Publikuar

-

Inter duket se do të jetë një nga klubet më aktive në merkaton e verës. Siç raporton “Gazzetta dello Sport” zikaltërit po projektojnë disa lëvizje në skuadër për periudhën e “hyrje-daljeve”. Jo vetëm Diego Godin mund t’i japë lamtumirën ekipit të Contes, por së fundmi në skenë ka dalë edhe Milan Skriniar.

Skema 3-5-2 duket se nuk i përshtatet lojtarit të njohur dhe kësisoj drejtuesit po mendojnë zëvendësuesin e tij. Marash Kumbulla mbetet sërish objektiv kryesor. Pas dështimit në merkaton e dimrit, drejtuesit e Interit kanë gati ofertën për mbrojtësin shqiptar të Veronës. Megjithatë nëse kjo tratativë nuk arrihet, Javier Zanetti ka sugjeruar në skuadër Martinez Quarta, futbollistin e River Plate.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: