Connect with Us

Batha “spiunon” shokun e skuadrës: Ja futbollisti që theu rregullat dhe bëri stërvitje në stadium

Sport

Batha “spiunon” shokun e skuadrës: Ja futbollisti që theu rregullat dhe bëri stërvitje në stadium

Publikuar

-

Pavarësisht se Shqipëria është duke kaluar një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit dhe qeveria ka vendosur rregulla të rrepta për sa i përket lëvizjeve të këmbësorëve, për të parandaluar përhapjen me shpejtësi të këtij virusi, kjo nuk i ka penguar aspak disa prej futbollistëve të Tiranës, që të zbarkojnë në fushën e blertë të stadiumit “Selman Stërmasi”, duke rrezikuar edhe gjoba.

Ndërkohë së fundmi nuk kanë munguar as ironitë në rrjetin social “Instagram”. Mesfushori i skuadrës bardheblu, Idi Batha, ka shpërndarë në “Story”, një foto të Tefik Osmanit ka seanca e sotme stërvitore duke shkruar: “Gjobë! Ja ku e keni atë që thyen rregullat dhe bën stërvitjen në stadium”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: