Connect with Us

Bregu e pranon: Ky ishte fati im, tani nuk po na afrohen as femrat

Sport

Bregu e pranon: Ky ishte fati im, tani nuk po na afrohen as femrat

Publikuar

-

Dejvi Bregu duket se do mbetet edhe per pak kohe te Skenderbeu. Vlonjati ishte gati për një transferim jashtë vendit, por pandemia e coronavirusit bëri që ky transferim të dështojë.

Kjo është hera e dytë që lojtari nuk largohet pasi edhe disa sezonesh nuk arriti të bënte pasi ishte transferuar dy herë Brenda një merkato. Në një prononcim për “Fan Zone” Bregu u shpreh:

“Të them të drejtën, shumicën e kohës jam në shtëpi dhe me oraret që na ka lënë qeveria, dal në stërvitje. Në lidhje me transferimin tim, ky është fati, nuk kam çfarë të them Kisha disa oferta si nga Suedia dhe nga dy shtete të tjera që ishte hapur ende merkato, por tani duhet të ulemi sërish.

Si unë, si Skënderbeu, ishim në formë të mirë, të vjen keq që u ndalua gjithçka. Por që këto janë gjëra që nuk i vendosi as unë, as kushdo tjetër. Shpresoj që të ndodhi diçka pozitive, amin!

Ditët e karantinës? Të them të drejtën, në këtë kohe Korone, as femrat nuk po na afrohen. Faleminderit për intervistën, ju përqafoj nga larg, siç thotë dhe Kryeministri ynë”,

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: