Connect with Us

Fanatics thumbojnë keq Partizanin: Mos harroni, orari është 5-1

Sport

Fanatics thumbojnë keq Partizanin: Mos harroni, orari është 5-1

Publikuar

-

Pak minuta më parë, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha se orari i lëvizjes së qytetarëve në rrugët e qytetit, është reduktuar dhe se njerëzit do të kenë mundësi të dalin nga ora 5 e mëngjesit, deri në 1 të drekës (13:00).

Kur flitet për 5-1, Tirona Fanatics nuk mund të mungonin me ironitë e tyre, për shkak të rezultatit të fundit të derbit përballë Partizanit. Bardheblutë morën një fitore të thellë 5-1 në Air Albania përballë rivalëve të tyre dhe tifo-grupi bardheblu, ka shfrytëzuar njoftimin e Qeverisë për të rikujtuar rezultatin e kësaj sfide.

“Në këto ditë të vështira dhe të pazakonta për të gjithë ne, duhet te jemi të duruar e të kujdesshëm gjatë gjithë kohës… jo neglizhent! NDËRKOHE MOS HARRONI: *5-1 është orari më i ri i lëvizjes për këmbësorët duke filluar nga dita e nesërme”, ishte postimi i Fanatics.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: