Connect with Us

Sfida e letrës higjenike/ Broja e kthen si Fabian Duro, shoku i tij lë nam

Sport

Sfida e letrës higjenike/ Broja e kthen si Fabian Duro, shoku i tij lë nam

Publikuar

-

Në këto kohë izolimi dhe ku Koronavirusi vazhdon të përhapet në Europë, është kthyer në një lojë tradicionale për lojtarët ajo me letër higjenike ku lojtarët e mbajnë me xhungulime si të jetë top.

Së fundmi është edhe Mesi që e bën një gjë të tillë, duke u quajtur sërish gjeni nga mediat.

Kjo pasi nuk shfaq asnjë problem apo rrezik për rënien e letrës higjenike duke e vazhduar për gjatë. Por nga ana tjetër, më mirë deri tani këtë lojë e ka bërë padyshim Armando Broja.

Ky i fundit është kthyer edhe në versionin Fabian Duro, pasi lëvizjet e tilla i kemi parë vetëm nga shqiptari i talentuar i “Freestyle-t”.

Të njëjtën gjë ka dashur ta provojë edhe ylli tjetër i Chelsea-t, Pulisic, por me top, duke dështuar në mënyrën më të keqe të mundshme. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: