Connect with Us

Video: Kristi Vangjeli zbulon anën e tij të panjohur

Sport

Video: Kristi Vangjeli zbulon anën e tij të panjohur

Publikuar

-

Mbrojtësi i Tiranës, Kristi Vangjeli duket se po përshtatet me qëndrimin në shtëpi dhe tashmë ka gjetur kohën për të gatuar. Teksa qëndron I izoluar në shtëpi sipas masave të marra nga autoritetet Vangjeli ka shpërndarë një video në rrjetin e tij social të Instagram, ku tregon dhe përgatitjen e ushqimit prej tij.

Pezullimi i kampionatit ka bërë që shumë futbollistë teksa qëndrojnë në shtëpi të ndajnë video dhe momente nga izolimi i tyre, kjo për të qenë në kontakt me fansat e tyre por edhe për të dhënë mesazhe dhe këshilla për qëndrimin në shtëpi. Të njëjtën gjë ka bërë dhe mbrojtësi i bardhebluve i cili bashkëngjitur videos gjendet shkrimi “Unë rri në shtëpi”. Shprehje e cila po përdoret për të sensibilizuar qytetarët të qëndrojnë në shtëpi teksa vendi është prekur nga Coronavirus.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: