Connect with Us

Bekim Balaj në merak të madh/ Ka njerëzit e tij më të ngushtë në Itali, tregon edhe si e kalon kohën në izolim

Kombëtare

Bekim Balaj në merak të madh/ Ka njerëzit e tij më të ngushtë në Itali, tregon edhe si e kalon kohën në izolim

Publikuar

-

Bekim Balaj ka folur për situatën në të cilën gjendet në Rusi, ndërsa ka treguar shqetësimin e tij për prindërit dhe motrën që jetojnë në Itali. Në një lidhje të drejtpërdrejtë për Supersport, sulmuesi i kombëtares shqiptare deklaroi:

“Jam në merak për prindërit sepse janë në Itali së bashku me motrën që jetojnë në Rimini. Unë kam bërë stërvitje individuale në një park afër shtëpisë, por edhe atë po e mbyllin. Kam marrë një program individual dhe po përgatitem vetë. E rëndësishme është që të kalojmë këtë situatë sepse mbi të gjitha është jeta.

Kam folur me të gjithë, sidomos me babin dhe motrën që janë momentalisht në Itali. E kalojmë kohën duke luajtur edhe “Ludo King”.

Sa i përket kualifikimit të Shqipërisë, jam i bindur që e merituam atë kualifikim. Bëmë shumë mirë sepse ishin shumë ndeshje”, përfundoi ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: