Connect with Us

Do shkriheni së qeshuri/ Video: Rrengu që po çmend të gjithë, Elseid Hysaj ia punon bukur bashkëshortes

Kombëtare

Do shkriheni së qeshuri/ Video: Rrengu që po çmend të gjithë, Elseid Hysaj ia punon bukur bashkëshortes

Publikuar

-

Në këtë kohë që shumica e njerëzve janë të izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit, në rrjetet sociale kanë shpërthyer sfida të shumta në kushte shtëpia.

Pas sfidës me letër higjienike që u përhap me shpejtësi, tani një tjetër sfidë, por kjo me të afërmit ka shpërthyer në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për një gotë me ujë të cilët e vendos në tavan dhe më pas me seriozitet ia jep ta mbajë një i afërm, i cili sigurisht që e ka të vështirë.

Pikërisht këtë ka bërë edhe Elseid Hysaj që ia ka punuar bashkëshortes së tij, me këtë të fundit që ka “zhgënjyer”.

Hysaj pasi ia dha shkopin me gotën e ngjitur në tavan partneres, i largoi asaj gjithçka tjetër në mënyrë që të mos shpëtonte dot. Dhe përfundimi… gota ra në tokë dhe u thye, teksa rrezikoi t’i binte në kokë dy personave.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

“Jam një person i ndjeshëm”, Sadiku i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Duartrokitja nga ballkoni në orën 8 të mbrëmjes për doktorët spanjollë dhe personelin shëndetësor që po luftojnë me koronavirusin është kthyer në diçka të përditshme tashmë. Një nga këta persona që e kryen çdo mbrëmje këtë gjest mirënjohjeje është dhe sulmuesi kuqezi, Armando Sadiku, i cili luan për skuadrën e Malagës në Spanjë. Në një […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Kur të vija dita që të dal, do vij të të fus një të puthur”/ Ish-futbollisti i Kombëtares i “shpreh dashurinë” Shakohoxhës

Publikuar

-

Shqipëria vijon të jetë I izoluar totalisht prej virusit COVID-19 dhe nga ditët në vazhdim lëvizja e lirë do të kufizohet edhe më shumë. Gazetari I njohur sportiv, Dritan Shakohoxha ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto teksa është duke bërë xhiro me biçiklet. Teksa vendodhjen e ka cilësuar “në ëndërr”, Shakohoxha shprehet […]

LEXO TE PLOTE