Connect with Us

VIDEO/ Cana siç nuk e keni parë asnjëherë, bashkëshortja i nxjerr të palarat kapitenit legjendar

Kombëtare

VIDEO/ Cana siç nuk e keni parë asnjëherë, bashkëshortja i nxjerr të palarat kapitenit legjendar

Publikuar

-

Lorik Cana dhe partnerja e tij, Monica Ercoli, janë të martuar që prej vitit 2014 dhe kanë një martesë shumë të lumtur. Ish-kapiteni i Shqipërisë dhe bukuroshja italiane, njihen me njëri-tjetrin prej shumë vitesh, ndërsa aktualisht, janë të izoluar në Itali, për shkak të Koronavirusit.

Mënyra nga më të ndryshmet për të shtyrë kohën në shtëpi janë gjetur, ndërsa Monica ka menduar të rikthehet pas në kohë, duke publikuar në Instagramin e saj zyrtar, disa video dhe foto të vjetra krah kapitenit kuqezi.

Në Instastory, Monica ka postuar mes të tjerash dhe dy video të Lorik Canës në vitin 2012, duke kërcyer gjysmë i zhveshur në shtëpi. Kjo video, nuk duhet humbur…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Juventin i thekur, por Rama e gjen motivimin te rivalët: Të bëhemi si Milani i Sakit

Publikuar

-

Nga

Në Itali ka dhënë mendimin e tij sesi duhet të dilet nga kjo situatë edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Një juventin dhe që e adhuron këtë skuadër, por kur vjen puna për të gjetur histori të mëdha suksesi, përfundon te Milani i kohërave të arta. Si në rastin për zgjidhjen e kësaj pandemie dhe […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Jam një person i ndjeshëm”, Sadiku i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Duartrokitja nga ballkoni në orën 8 të mbrëmjes për doktorët spanjollë dhe personelin shëndetësor që po luftojnë me koronavirusin është kthyer në diçka të përditshme tashmë. Një nga këta persona që e kryen çdo mbrëmje këtë gjest mirënjohjeje është dhe sulmuesi kuqezi, Armando Sadiku, i cili luan për skuadrën e Malagës në Spanjë. Në një […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE