Connect with Us

E bujshme/ E dashura e Ruganit zbulon faktin tronditës

Seria A

E bujshme/ E dashura e Ruganit zbulon faktin tronditës

Publikuar

-

Një skandal i vërtetë te Juventusi. Bëhet fjalë për mbrojtësin e bardhezinjve, Daniele Rugani, i cili ishte futbollisti i parë pozitiv me Covid-19. Klubi torinez e konfirmoi se italiani ishte i infektuar në 11 mars, por e dashura e tij ka zbuluar disa fakte tronditëse.

Sipas informacioneve të gazetarit të GDS-së, Giuseppe Pastore, Rugani e ka ditur se mund të kishte Coronavirus dhe ai përsëri ka shkuar në ndeshjen kundër Interit. Është e dashura e 25-vjeçarit, Michela Persico, ajo që ka zbuluar të gjithë prapaskenën.

Ajo e ka pranuar se i dashuri i saj ka pasur ethe në 7 mars dhe mënjëherë ditën tjetër ka bërë testin për Covid-19 me anë të një tamponi. Dhe pse përgjigjja nuk dihej, ai shkoi në ndeshje dhe qëndroi në stol në ndeshjen kundër Interit, ku mund të ketë infektuar dhe persona të tjerë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

“Po më lajmërojnë çdo ditë për miqtë e mi të vdekur”, rrëfimi rrënqethës i ndihmësit të Rejës

Publikuar

-

Nga

Zv/trajneri i Shqipërisë Serxho Porrini rrëfen se shumë miq të tij po humbasin jetën për shkak të koronavirusit në Itali. Ish-futbollisti i Juventusit, i cili ka humbur në këtë katastrofë natyrore edhe njërin prej kushërinjve të tij, këmbëngul që ky sezon të shtyhet për vitin e ardhshëm duke e konsideruar si “të sforcuar dhe të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE