Connect with Us

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi.

NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo seria që është me mister, është serial i përsosur. Po shikoj edhe John Wick 3. Është një nga filmat më të mirë aksion që kam parë ndonjëherë. E kam parë pesë herë deri tani dhe është ende i mahnitshëm”.

MUZIKË – “Ndërsa unë kam qenë duke bërë stërvitje, kam dëgjuar albumin e ri të ‘Lil Baby-My Turn”

APLIKACIONET – “Unë kam përdorur shumë Instagramin, duke parë të gjithë që postojnë sfidat “Qëndroni në shtëpi”. Është i lezetshëm dhe gjithashtu pashë në Instagramin e Chelsea që klubi po lejon punonjësit e NHS të qëndrojnë në hotelin e tyre, gjë që është e mahnitshme! Unë gjithashtu kam përdorur Twitter pak, si dhe është një aplikacion i lehtë për t’u përdorur dhe është shumë i mirë.

VIDEO-LOJËRAT – “Unë kam qenë duke luajtur Call of Duty: Warzone, e cila ju lejon të luani me miqtë në një skuadër prej tre kundër të tjerëve për të provuar të fitoni. Unë gjithashtu kam qenë duke luajtur Grand Theft Auto. Unë e di se është e vjetër, por është një lojë me të vërtetë e mirë, veçanërisht kur të gjithë miqtë e mi janë online dhe ne bëjmë një listë të madhe për lojëra me shumë gara. Gjithmonë bëhet shumë konkurruese”.

KOHA E LIRË – “Unë stërvitem shumë tani që jam në shtëpi, sepse kjo është mënyra më e mirë që të mund të qëndroj në formë dhe të kthehem i gatshëm kur të kthehemi. Unë jam gjithashtu duke ndihmuar mamanë time të gatuajë, gjë që është më e vështirë nga sa mendoja, por është vërtet kënaqësi të mësosh”, tha Armando Broja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: