Connect with Us

Video epike/ Gazetari i njohur i zbulon talentin e fshehur Ervin Skelës

Kombëtare

Video epike/ Gazetari i njohur i zbulon talentin e fshehur Ervin Skelës

Publikuar

-

Ervin Skelën e keni parë të vallëzojë me topin, të ndërtojë aksione sulmuese, të asistojë dhe të shënojë. Kur ishte futbollist këto ishin cilësitë e tij, por vlonjati edhe aftësi të tjera, që jo të gjithë i kanë ditur.

Atij i pëlqen edhe të këndojë dhe diçka të tillë ia ka zbuluar gazetari Elert Yzeiri, i cili i ka publikuar në “Instagram” një video ku Skela shfaqet duke kënduar, së bashku me gazetarin dhe Klajdi Harunin.

Me ta është edhe Bledi Shkëmbi, të cilit në fakt më shumë i pëlqen ta shijojë muzikën dhe ta shoqërojë me ndonjë pije. Yzeiri i sfidon sërish, teksa shkruan: “Ju dominoj për këngën e radhës”. Të shohim nëse do e pranojë sfidën Skela këtë herë, sepse Klajdi Haruni nuk e ka shumë problem këtë pjesë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

“Jam një person i ndjeshëm”, Sadiku i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Duartrokitja nga ballkoni në orën 8 të mbrëmjes për doktorët spanjollë dhe personelin shëndetësor që po luftojnë me koronavirusin është kthyer në diçka të përditshme tashmë. Një nga këta persona që e kryen çdo mbrëmje këtë gjest mirënjohjeje është dhe sulmuesi kuqezi, Armando Sadiku, i cili luan për skuadrën e Malagës në Spanjë. Në një […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Kur të vija dita që të dal, do vij të të fus një të puthur”/ Ish-futbollisti i Kombëtares i “shpreh dashurinë” Shakohoxhës

Publikuar

-

Shqipëria vijon të jetë I izoluar totalisht prej virusit COVID-19 dhe nga ditët në vazhdim lëvizja e lirë do të kufizohet edhe më shumë. Gazetari I njohur sportiv, Dritan Shakohoxha ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto teksa është duke bërë xhiro me biçiklet. Teksa vendodhjen e ka cilësuar “në ëndërr”, Shakohoxha shprehet […]

LEXO TE PLOTE