Connect with Us

Flet më i miri i Tiranës/ “Do e kalojmë këtë koronavirus idiot, ditë më të mira na presin”

Sport

Flet më i miri i Tiranës/ “Do e kalojmë këtë koronavirus idiot, ditë më të mira na presin”

Publikuar

-

Winful Cobbinah është izoluar i vetëm në shtëpinë e tij dhe po pret kalimin e këtyre ditëve shumë të vështira. 28-vjeçari i Tiranës, i cili po kalonte një moment fantastik përpara ndërprerjes së kampionatit, ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ganezi ofensiv ka besim se ditë më të mira në presin dhe i dërgon urimet më të mira të gjithëve. Koronavirusin e cilëson si një gjë idiot dhe po pret me padurim rifillimin e ndeshjeve dhe rikthimin në fushën e blertë.

“Shpresoj vetëm për më të mirën në këto kohë të vështira. Do e kalojmë këtë gjë idiote të quajtur korona. Ditë më të mira në presin, mezi po pres të rikthehem përsëri në fushë”, shkruan ganezi i bardhebluve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: