Connect with Us

Një vit nga ndarja nga jeta e legjendës/ “Tirona Fanatics” nuk e harrojnë, ja reagimi i tyre

Sport

Një vit nga ndarja nga jeta e legjendës/ “Tirona Fanatics” nuk e harrojnë, ja reagimi i tyre

Publikuar

-

Legjenda e Tiranës, Ali Mema, nuk mund të harrohet, kurrsesi. Një vit nga ndarja nga jeta e kësaj figure të njohur, me trishtimin e madh që erdhi në 26 mars të vitit të shkuar. Ali Mema vazhdon të kujtohet me shumë dashuri nga ana e tifozëve të Tiranës.

Nëpërmjet një reagimi te “Tirona Fanatics”, shkruhet se vdekja nuk është fundi dhe se Ali Mema jeton ende mes tifozëve, në zemrën e familjes dhe shpirtin e kryeqytetit”. Këto fjalë prekëse dedikuese bashkëshoqërohen edhe me një pankart të hapur në “Selman Stërmasi”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: