Connect with Us

Shakira nis mësimet online, Pique e ngacmon me fjalë të pista (video)

Të tjera

Shakira nis mësimet online, Pique e ngacmon me fjalë të pista (video)

Publikuar

-

Spanja tashmë është vendi i dytë në botë për sa i përket numrit të viktimave, ku ia ka kaluar edhe Kinës, vendit ku lindi dhe virusi vdekjeprurës. Në Spanjë janë të gjithë të izoluar, ku dita ditës rastet po shtohen dhe situata po bëhet dhe më alarmante.

Futbolli është ndërprerë dhe ende nuk dihet se kur do të rifillojë apo nëse La Liga do të përfundojë për këtë sezon. Edhe mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, është izoluar në shtëpi me Shakirën dhe fëmijët e tij.

Këngëtarja kolumbiane po e shfrytëzon kohën në shtëpi, duke ndjekut një kurs online. Ajo mesa duket po studion filozofi dhe Pique ka bërë një shaka me të.

Mbrojtësi i kombëtares spanjolle e ka filmuar bashkëshorten e tij pikërisht gjatë mësimit dhe në momentin kur ajo e pa atë teksa filmon ka mbëtur e habitur. Gerard e postoi më pas videon në “Twitter” me mbishkrimin “Duke studiuar filozofi! B*** e zgjuar!”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Diego Armando Maradona njihet si një nga lojtarët më kontrovers dhe më të talentuar që njeh historia e futbollit. Argjentinasi pati suksese të mëdha me Argjentinën, por ka qenë i vështirë në komunikim me gjyqtarët. Gjyqtari nga Uruguai, Edgardo Kodesal ka folur rreth aventurës që ai pati me Maradonën, duke mos kursyer kritikat për ikonën […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO)

Publikuar

-

Nga

Daljana Sejdia, gazetarja bukuroshe e programit sportiv “Sport News Plus” në televizionin më të madh informativ “News 24”, përveç stilit dhe klasit që shfaq në studio, shkëlqen edhe jashtë saj. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndonëse nuk e ekzagjeron asnjëherë me zhveshjen, mbetet shumë e dashur për fansat. Moderatorja bukuroshe, ka […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip

Publikuar

-

Nga

Dy legjendat argjentinas, Lionel Mesi dhe Diego Maradona shpesh krahasohen me njëri-tjetrin për spektaklin dhe gjërat e mrekullueshme që kanë bërë në fushën e blertë. Të dy patën rastin të luajnë në të njëjtin ekip në vitin 2005, përkatësisht në me 23 dhjetor. Në stadiumin ‘Ciudad de La Plata’, u zhvillua një ndeshje midis yjeve […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: