Connect with Us

Tefik Osmani bën batuta me Goxhën dhe Erjon Bogdanin

Sport

Tefik Osmani bën batuta me Goxhën dhe Erjon Bogdanin

Publikuar

-

Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe tashmë loja po luhet jashtë fushe në rrjetet sociale, të cilat ndihmojnë për të vrarë kohën në këtë moment kur njerëzit duhet të qëndrojnë në shtëpi.

Së fundmi një foto e postuar nga Tefik Osmani ka shkaktuar reagimin e ish-sulmuesit të kombëtares, Erjon Bogdani dhe mbrojtësit të Bylisit, Jurgen Goxha. Bogdani dhe Goxha kanë provuar të ngacmojnë futbollistin e Tiranës, ndërsa ky i fundit nuk ia ka lënë pa iu kthyer përgjigje të dyve.

Osmani njihet për sensin e humorit, teksa shpeshherë merr vëmendjen për situatat komike që krijon. Ndërkaq, këtë sezon mbrojtësi kërkon të fitojë titullin e dytë me fanellën e Tiranës, pas atij të vitit 2009. /VipSport.al/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: