Connect with Us

Video/ Keidi Bare në versionin “Rocky Balboa”, shikoni çfarë bën mesfushori i Kombëtares

Kombëtare

Video/ Keidi Bare në versionin “Rocky Balboa”, shikoni çfarë bën mesfushori i Kombëtares

Publikuar

-

Keidi Bare mezi pret të zbresë në fushën e blertë, ashtu si çdo futbollit tjetër. Fieraku i skuadrës spanjolle të Malaga është “ngujuar” në shtëpi, por vijon të stërvitet. Ballkoni i tij është një palestër e vërtetë.

Vetë Bare e ka zbuluar përmes një videoje të publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”. Nën ritmet e këngës “Eye of the tiger”, si në filmin Rocky Balboa, mesfushori shfaqet duke u stërvitur fort.

Ushtrime të ndryshme nga Bare, i cili këtë vit pati edhe një dëmtim që nuk e lejoi atë ta ndihmonte skuadrën e tij në disa ndeshje radhazi. Tani mesfushori po karikohet mirë, me shpresën që kampionati do të rinisë së shpejti.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: