Connect with Us

Habit Florian Marku: Kam qenë me temperaturë, nuk e di nëse ishte koronavirus

Sport

Habit Florian Marku: Kam qenë me temperaturë, nuk e di nëse ishte koronavirus

Publikuar

-

Luftëtari dhe boksieri shqiptar, Florian Marku mund ta kete kaluar me sukses koronavirusin. Ka qene vete ai qe e ka njoftuar kete fakt nëpërmjet një statusi në rrjetin e tij të Facebook, teksa ka shkruar se prej 13 ditësh ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Tashmë boksieri është ngritur në këmbë dhe ka rifilluar stërvitjen duke qetësuar fansat e tij, si dhe bashkëngjitur postimit ishte dhe një video e tij. Ndër të tjera Florian Marku bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi dhe të bëjnë durim me këtë situatë.

“Nuk e di a kalova ate coronavirus opo jo Por kam qenë 13 ditë me temperaturë dhe I këputur.Tani ndjehem shumë me mirë dhe kam fillu stervitjen në Shtëpi. Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj shendet e rrini ne Shtepi kujdesuni per veten tuaj por edhe per familjart e tuaj qe keni afer mos dilni. Beni durim”, shkruan Marku në Facebook.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: