Connect with Us

I ka zënë halli, lojtarët e Superligës nisin të qethen vetë

Sport

I ka zënë halli, lojtarët e Superligës nisin të qethen vetë

Publikuar

-

Vetëm pak ditë më parë, lojtari i Tiranës, Edon Hasani postoi një foto ku tregoi që ishte qethur me zero dhe i kishte hequr flokët fare.

Këtë foto lojtari e shoqëroi me shkrimin: “Edhe Edi Rama  të më lutet nuk dal jashtë”, duke iu referuar qethjes së tij. Por, duket se këtë rrugë kanë ndjekur edhe lojtarë të tjerë.

Rroca gjithashtu i shkurtoi flokët, teksa në këtë sfidoi edhe shokun e tij të ekipit, Vasil Shkurtajn.

Ky i fundit nuk ia përtoi fare, teksa bëri edhe ai të njëjtën gjë, duke i shkurtuar fare flokët dhe më pas postoi ku dukej modeli i flokëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: