Connect with Us

Video/ Sfida speciale, shikoni çfarë bën Vasil Shkurtaj

Sport

Video/ Sfida speciale, shikoni çfarë bën Vasil Shkurtaj

Publikuar

-

Edon Hasani para pak ditësh vendosi të qethet dhe pasi përfundoi tha: Edhe me mu lut Edi Rama me dal jasht, nuk dal. Arsyeja ishte shumë e qartë. Edoni u qeth zero dhe njëkohësisht me “shëmtinë” e supozuar nga ai, solli një trend të ri në Superiore.

Edhe pse mesfushori bardheblu nuk nominoi futbollistët e Kukësit, këta të fundit kanë nisur një sfidë mes tyre. Eduart Rroca, edhe pse jo në ekstremet e Hasanit, është qethur shumë shkurt dhe një prej të nominurve të tij është përgjigjur ditën e sotme.

Vasil Shkurtaj ka bërë një prezantim mjaft interesant të lukut të tij të ri. Me syze dhe kapele dhe nën një suspancë mjaft elektrizuese, sulmuesi ka konfirmuar se e ka pranuar sfidën e shokut të tij të skuadrës dhe është qethur shkurt. Sfida vazhdon, qerosë të tjerë do të shohim…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: