Connect with Us

Majkëll Ngo “masakron” yllin e Sitit në FIFA! Shikoni çfarë i shkruan

Sport

Majkëll Ngo “masakron” yllin e Sitit në FIFA! Shikoni çfarë i shkruan

Publikuar

-

Koronavirusi e ka mbyllur në shtëpi Majkëll Ngo dhe ngushëllimi i tij i vetëm në këto ditë të mbyllura është loja e famshme e Play Station, FIFA Online. Mbrëmjen e djeshme sulmuesi ka bërë një lojë me shokun e tij të Mançester Sitit, Rahem Stërling.

Majkëll e ka mundur pastër me rezultatin 1-3 sulmuesin e ekipit të Guardiolës dhe foton e rezultatit e ka postuar në “Instagram”, ku dyshon nëse po luante Sterling, apo djali i tij: “Po luaje ti apo Tiago”, shkruan Ngo.

Të dy janë rritur bashkë në akademinë e Liverpulit, por një dëmtim i rëndë i Ngo ia ndau rrugët e karrierës dy sulmuesve. Megjithatë, ata akoma e ruajnë shoqerinë e tyre dhe sa herë Majkëll shkon në atdhe, nuk harron të takojë shokun e tij të fëmijërisë dhe të kalojnë kohë së bashku.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: