Connect with Us

Video/ Cale dhe Torassa i nxjerrin bojën njëri-tjetrit në “Instagram”

Sport

Video/ Cale dhe Torassa i nxjerrin bojën njëri-tjetrit në “Instagram”

Publikuar

-

Elton Cale dhe Agustin Torassa janë dy miq të mirë te Tirana. Të dy lojtarët ishin vjet pjesë e Flamurtarit, kurse në verë u transferuan te bardheblutë. Ata shoqërohen të dy shumë me njëri-tjetrin, ndërkohë që shpesh ngacmohen edhe në rrjetet sociale.

Edhe tani në kohë karantine, ata vijojnë me “shigjetimet” miqësore. Lojën e nisi Torassa, i cili postoi një video ku Cale shfaqet duke pozuar në shtrat dhe duke tentuar të tregojë trupin. Sigurisht e gjitha me shaka.

Braziliani normal e kishte ruajtur një video, ku shfaqet argjentinasi duke prerë vetullat. Gjithçka sheshit, me ndjekësit e lojtarëve që me siguri janë argëtuar me postimet e dy futbollistëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: