Connect with Us

Dhurata më e çmuar për ditëlindje, Taulant Xhaka poston foton e djalit

Sport

Dhurata më e çmuar për ditëlindje, Taulant Xhaka poston foton e djalit

Publikuar

-

Taulant Xhaka ditët më të shënuara të jetës së tij po i kalon në karantinë. Mesfushori i kombëtares ditën e djeshme festoi përvjetorin e 29 të lindjes. Vetëm tre ditë para kësaj ditë të shënuar ai është bërë baba për herë të parë.

Gruaja e tij, Arbnora ka lindur një djalë të shëndetshëm, për t’i bërë dhuratën më të bukur të mundshme për ditëlindje Xhakës, diçka që e thotë edhe ai vetë. Mesfushori i kombëtares ka postuar një foto të djalit, të cilin siç shihet në fotot e postuara nga bashkëshortja, e kanë quajtur Klevis.

“Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishe ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ti ke një nënë të bukur dhe një baba, i cili do të të mbrojë përgjithmonë. Të dua ty dhe nënën tënde pa kushte”, shkruan Xhaka në llogarinë e tij në “Instagram”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: